Ziemassvētku vainags

Ziemassvētku vainags

Priecīgus un spilgti, klasiskās Ziemassvētku brīvdienu vainagu un Gārlendu celt svētku atmosfēru jūsu mājās. Karājās pie ieejām vai aptīt ar margām, šie ārkārtīgi skaisti vainagi un vītnes ir ideāls papildinājums jūsu labi patika svētku dekoru. Rotāja...
PRODUCT DETAILS

Priecīgus un spilgti, klasiskās Ziemassvētku brīvdienu vainagu un Gārlendu celt svētku atmosfēru jūsu mājās. Karājās pie ieejām vai aptīt ar margām, šie ārkārtīgi skaisti vainagi un vītnes ir ideāls papildinājums jūsu labi patika svētku dekoru.

Rotāja skaista priežu čiekurus, lapas un ogas atlasi, klasiskās svētku mākslīgā Ziemassvētku vainags piedāvā jautru, svētku sveiciens jūsu viesiem. Turklāt reāli nekustamo Feel邃「 PE skujas un klasisko PVC skujas dod klasiskās svētku mākslīgā Ziemassvētku Garland blīvs siluets, kas atsauc atmiņā ziemas ainavu Ziemassvētku šarmu.
Atbalsojas mirdzošām zvaigznēm skaistumu, mūsu iepriekš lit variants ar skaidru gaismas ir pārliecināts modināt squeals par prieku no caroling garāmgājēji. Ļaujiet mūsu klasiskās svētku vainags un Gārlendu kalpo kā fons, lai daudz jautri piepildīta brīvdienu atmiņām.

Hot Tags: Ziemassvētku vainags, Ķīna, ražotāji, piegādātāji, rūpnīcas, vairumtirdzniecības, pirkt, lētu un kvalitatīvu, pārdošanu, pulcējas Ziemassvētku vainagi, Ziemassvētku vainags ar gaismām, Ziemassvētku vainags 12 collu
Saistītie produkti

Izmeklēšana

Quzhou Hanyin dāvanu nodrošināta
Pievienot: No.35, Yongsheng rajons Jiangshan pilsēta, Zhejiang, China
Tel:0570-4016861
E-pasts: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Mob: + 86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Sakari
Bookmark us today!